Nasze Panie:

Jolanta Pytel - nauczyciel mianowany

Wykształcenie:
- studia licencjackie w Wyższej Szkole Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku pedagogika przedszkolna z terapią pedagogiczną
- studia magisterskie w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej w Gdańsku - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z kształceniem integracyjnym

Ewa Hardzina - nauczyciel dyplomowany

Wykształcenie:
- Studium Wychowania Przedszkolnego
- studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim - pedagogika: wczesna edukacja                                        
- studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdyni - zarządzanie oświatą

"My jesteśmy krasnoludki" to nasza piosenka grupowa, którą bardzo lubimy śpiewać. Chętnie chodzimy do naszego przedszkola, w którym jest dużo ładnych, kolorowych zabawek, gier i książeczek. Lubimy bawić się klockami, lalkami, samochodami, a także pacynkami w kąciku teatralnym. Miło spędzamy czas przy muzyce, ponieważ uwielbiamy tańczyć i śpiewać.

Dużo przyjemności sprawia nam słuchanie bajek czytanych przez Panie, z których dowiadujemy się ciekawych rzeczy. Często malujemy, rysujemy, wycinamy i kleimy zdobiąc naszymi pracami przedszkole. Ogromną radość sprawiają nam zabawy w ogrodzie.

Panie uczą nas także, jak się mamy bawić w grupie, być dla siebie miłym, koleżeńskim, serdecznym oraz nie wyrządzać sobie i innym krzywdy. Jednak najważniejsze jest to, że jesteśmy bardzo szczęśliwi w naszym przedszkolu.

W roku szkolnym 2018/2019 realizujemy program wychowania przedszkolnego "Odkrywamy siebie i świat" autorstwa J. Pytlarczyk.